Kniha návštev

Re:Čo to bude, keď to bude?

PF 13.03.2012
Zdravím aj ja Vás! Mojim cieĺom nebolo byť Kingom ani Vieweghom -))). Napokon v časoch, keď som písal prvý diel Zverolekárových zápiskov, ešte som o týchto pánoch ani netušil, že jestvujú... Skôr mi vzorom bol James Herriot (i keď nedostižným-))). Druhý diel Zverolekárových zápiskov som písal až po tom, čo som opustil prácu na veterinárnom obvode - ponuka bizarných príhod sa mi tým výrazne oklieštila... žiaľ... predsa len v ambulancii vládne istý stereotyp.
V najbližších dňoch by mala vyjsť nová detektívka napísaná podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala v Bratislave v roku 2010 a bola pomerne široko medializovaná istou súkromnou televíziou... Vďaka za priania, želám Vám všetko dobré.
PF

glosy v šarme

Nika 23.02.2012
Dobrý deň. Rada som čítala vaše glosy v Šarme. V poslednom čase tam už nie sú. Prečo? Je to škoda. Vždy mi urobili dobrú náladu.

Re:glosy v šarme

PF 29.02.2012
Teší ma, že sa Vám glosy páčili. Mám pocit, že s nimi boli spokojní aj v redakcii Šarmu. Celkom ma bavilo písať ich, hoci na druhej strane to bol trochu časový stres. Na tento rok však redakcia Šarmu dostala údajne menší balík peňazí ako v predchádzajúcom roku, a tak sa museli rozlúčiť nielen so mnou, ale aj s ďalšími externými spolupracovníkmi. Sem-tam sa možno čosi v podobnom duchu objaví na mojom blogu v Pravde.

Dobrý deň, pán Fabian

Oľga z Ružomberka 17.02.2012
Zverolekár nehryzie je skvelá, zábavná knižka! Len škoda, že je taká tenká-((
Kedy napíšete niečo nové -srandovné?

Re:Dobrý deň, pán Fabian

PF 29.02.2012
Ďakujem za milé slová. Čosi, čo by azda mohlo byť humorné mám rozpísané, ale ešte je to v takom štádiu, že netuším, či a čo z toho bude...
Ak všetko dobre pôjde, v prvej polovici roka 2012 by mohla byť na trhu nová kniha, ale tá veľmi humorná nebude.

info@autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk

Autodiely 23.01.2012
Dobrý deň, máte peknú stránku. Ponúkame Vám výmenu spätných odkazov s našou stránkou http://www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk prípadne môžete využiť nákup lacných autodielov v našom eshope. Všetko dobré.

pôvodný e-mail

Nena 08.08.2011
Milý pán Fabian, nenašla som nikde Vašu e mailovú adresu, tak Vám píšem sem. Veľmi Vás obdivujem a aj napriek môjmu (podľa mamy nedostatočnom) veku som Vašu knihu Ketamínový fantóm prečítala niekoľko krát. Pravidelne čítam časopis Šarm a Vaše blogy mi neušli. Sú oveľa lepšie ako od tej pani alebo od toho chalana. Podľa mňa máte super zmysel pre humor a vždy sa skvele pobavím. A musíte by naozaj dobrý človek, lebo kto sa stará o zvieratá a píše super knihy, nemôže byť zlý či nešikovný... Ešte raz, veľký obdiv :)

Re:pôvodný e-mail

PF 11.08.2011
Milá Nena, neviem presne, čo je to "nedostatočný vek" , ale ak je naozaj nedostatočný -))), tak som napísal aj zvieratkovské knihy, ktoré sú skôr určené pre takýto vek. Ďakujem za veľké slová chvály - neviem, či som práve trochu nespyšnel...-))) Všetko dobré želám...

Zverolekár nehryzie

Peťa 14.01.2011
Zverolekár nehryzie bola neskutočná sranda, veľmi som sa nasmiala. Keď som smutná, prečítam si z nej úryvky opäť a hneď mi je lepšie-)
Teraz idem skúsiť ketamínového fantóma.

Re:Zverolekár nehryzie

PF 16.01.2011
Peťa ďakujem. Je to dobrý pocit, ak sa dozviem, že som na niekom "spáchal" dobrú náladu.-)))
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

 

 

"Väčšina čajok sa neunúva naučiť ani len základnú abecedu lietania. Stačí im, keď dokážu vzlietnuť nad more za potravou a vrátiť sa na breh s plným žalúdkom. Ani im nezíde na um, žeby sa mohli zdokonaľovať v lietaní. Ale čajka, o ktorej je tento príbeh, sa väčšmi zaujímala o lietanie než o jedlo. Lietanie miloval Jonathan nadovšetko.

Bolo mu jasné, že za takýto spôsob myslenia nebude u čajok obľúbený. Ani jeho rodičia neboli ktovieako nadšení, že Jonathan celé dni, od svitu do mrku, trávi osamote a nacvičuje nízky vodorovný let."

                                                                                                                  Richard Bach: Čajka Jonathan Livingston

 

"Čajka Jonathan žila od toho dňa na mieste, ktoré sa nazývalo Ďaleké útesy. Samota ju nezarmucovala, skôr ju trápilo, že ostatné čajky odmietli nádheru života, ktorú poskytuje dokonalé lietanie; odmietli totiž otvoriť oči a vidieť."

                                                                                                            Richard Bach: Čajka Jonathan Livingston

 

"Som príliš inteligentný na to, aby som mohol byť šťastný."

 Anonym

"Je krajina bláznov, kde každý blázon má svoj slnečný lúč."

                                                   Anonym

Kontakt

Pavol Fabian tibet1@azet.sk