Kniha návštev

Smiech

Ywana 01.08.2014
Vašimi príbehmi ste ma nahlas rozosmiali. Ďakujem za príjemné spestrenie dňa...

Re:Smiech

PF 24.08.2014
Vy ste ma zas svojimi riadkami potešili. Ďakujem. PF

vaše kniha

Vanesa 05.05.2014
Jsem češka a chtěla bych se zeptat jestli vydáte knihy "Zverolékarove zapisky 1,2" jestli byste je přeložil do češtiny já osobně bych si je hned koupila:-)A moc se mi vaše psaní líbí je krásné a legrační.Děkuji jestli byste mi odpověděl:-)

Re:vaše kniha

PF 21.06.2014
Vaneska, ďakujem za príjemné slová. Výber z oboch knižiek, ktoré spomínate, vyšiel v češtine vo vydavateľstve Víkend pod názvami: Moji čtyřnozí pacienti a Co se přihodilo zvěrolékaři. Odkaz na ne sa nachádza aj na tejto webovej stránke v sekcii: Knihy vydané na Slovensku a v Česku.

Prerušenie tehotenstva. zn. diskrétne

Katarína 26.08.2013
Knižku som zhltla za 2 dni... a to prerábame prízemie domu a som doma s 13 maesačnou dcérkou :D

Pozdravení

Hana - kdysi Víchová 13.01.2013
Ahoj Laco, Ljuba mi poslala odkaz na tvoje stránky, jsou úžasné. Také miluju hory, ale proti tobě jsem břídil. Zavzpomínala jsem si i jsem se pobavila při čtení zážitku z naší cesty "kolmo" na Lipno. Mám v albu fotky z této akce. Nějakou tvou knížku si určitě pořídím!
Jen mě trochu zarazil citát na úvodní stránce o inteligenci a štěstí. Je to tvoje krédo? Přeji hodně šťastných kilometrů po horách i životem. Hana

Určitě si poř

Re:Pozdravení

PF 09.02.2013
Ahoj Hanka, som rád, že si sa ozvala. Ozvi sa aj inak, než v tejto diskusii, veď tu mám zverejnený aj normálny mail - rád by som vedel, čo sa s tebou dialo za tie roky, čo sme sa nevideli.
Ak ty si proti mne "břídil", ubezpečujem ťa, že ja som "břídil" proti veľkej väčšine iných.
Ten citát o inteligencii a o šťastí... hm... to je na dlhšiu diskusiu, resp. na veľmi dlhú diskusiu. Uvedomujem si, že ten citát možno vyznieva trochu arogantne alebo namyslene, ale tak určite myslený nebol. A možno vyznieva príliš pesimisticky - to je však otázka uhlu pohľ adu. Ale inak som napriek tomu citátu stále taký istý, teda dúfam, že normálny... -)))
Želám Ti všetko dobré.

Naše dejiny

Adriana 26.03.2012
Ďakujem za knihu Dejiny Slovenska a Slovákov...., pán spisovateľ. Včera som ju dočítala a chichúňam sa ešte dnes.
Skvelý nadhľad a zmysel pre humor. Človek sa zabaví aj poučí. Určite nebolo jednoduché zozbierať toľko pikošiek o osobnostiach našich dejín. Budem každému odporúčať. Nech sa Vám darí aj v ďalšej tvorbe.

Re:Naše dejiny

PF 01.04.2012
Vďaka za pochvalu aj za prianie. Zo všetkých svojich knižiek si túto cením najviac. Som rád, že sa Vám páčila.

Čo to bude, keď to bude?

Elena 08.03.2012
Zdravím, pán Fabián! Vlani sme si vymenili zopár mailov v súvislosti s Krimipoviedkami a teraz tak trochu sledujem, čo sa okolo Vás deje. Píšete vraj novú knihu a tomu patrí moja otázka v titulku. V pondelok som v knižnici naďabila na Vašu knižku Zverolekárove zápisky, vzala som si ju domov. Úprimne, nie je to zrovna King, alebo Viewegh, ale je to milé čítanie. Som zvedavá na Vašu novú knihu, po 12-ich rokoch od vydania zápiskov to bude určite niečo iné. Prajem Vám krásne zážitky z ciest a veľa tvorivého nadšenia!
E.K.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

 

 

"Väčšina čajok sa neunúva naučiť ani len základnú abecedu lietania. Stačí im, keď dokážu vzlietnuť nad more za potravou a vrátiť sa na breh s plným žalúdkom. Ani im nezíde na um, žeby sa mohli zdokonaľovať v lietaní. Ale čajka, o ktorej je tento príbeh, sa väčšmi zaujímala o lietanie než o jedlo. Lietanie miloval Jonathan nadovšetko.

Bolo mu jasné, že za takýto spôsob myslenia nebude u čajok obľúbený. Ani jeho rodičia neboli ktovieako nadšení, že Jonathan celé dni, od svitu do mrku, trávi osamote a nacvičuje nízky vodorovný let."

                                                                                                                  Richard Bach: Čajka Jonathan Livingston

 

"Čajka Jonathan žila od toho dňa na mieste, ktoré sa nazývalo Ďaleké útesy. Samota ju nezarmucovala, skôr ju trápilo, že ostatné čajky odmietli nádheru života, ktorú poskytuje dokonalé lietanie; odmietli totiž otvoriť oči a vidieť."

                                                                                                            Richard Bach: Čajka Jonathan Livingston

 

"Som príliš inteligentný na to, aby som mohol byť šťastný."

 Anonym

"Je krajina bláznov, kde každý blázon má svoj slnečný lúč."

                                                   Anonym

Kontakt

Pavol Fabian tibet1@azet.sk